NB! Du trenger ikke å ha med partner!

Under er timeplanen for alle dansekurs for voksne (fra 18 år) for høst dansesemester – dominikansk bachata, kubansk salsa, latin commercial, argentinsk tango, latin jazz, kizomba, swing, reggaeton, brasiliansk zouk og selskapsdans (ballroom). Vi har også ofte weekend danse workshops – se her!


Timeplan 4. semester (høst) 2024 (uker 35-43)

!NB! Ingen kurs i uke 40 – høstferie.


Mandager (26.08 – 21.10)

!NB! Ingen kurs 30.09 (uke 40 – høstferie)

SAL 1:
​17:00 – 17:55 Selskapsdans nivå 1 – EWA / SANTINO / JULIA
18:00 – 18:55 Selskapsdans nivå 2 – EWA / SANTINO / JULIA
​19:00 – 19:55 Selskapsdans nivå 3 – EWA / SANTINO / JULIA
20:00 – 20:55 Selskapsdans masterclass – EWA / SANTINO / JULIA

SAL 2:
17:00 – 17:55 Kubansk salsa nivå 1 – YORDANO
​18:00 – 18:55 ​Kubansk salsa nivå 2 – YORDANO
19:00 – 19:55​ Kubansk salsa nivå 3 – YORDANO
​​20:00 – 20:55 Rueda de Casino nivå 1 – YORDANO

Tirsdager (27.08 – 22.10)

!NB! Ingen kurs 01.10. (uke 40 – høstferie)

SAL 1:
​17:00 – 17:55 
18:00 – 18:55 
​19:00 – 19:55 Latin commercial (solo) nivå 1 – SANTINO
20:00 – 20:55 Sensuel bachata nivå 3 – SANTINO

SAL 2:
17:00 – 17:55 Argentinsk tango nivå 1 – OLGA​​
​18:00 – 18:55 ​Argentinsk tango nivå 2 – OLGA
19:00 – 19:55​ Argentinsk tango nivå 3 – OLGA
​​20:00 – 20:55 Latin jazz (solo) åpent nivå – MARVIN

Onsdager (28.08 – 23.10)

!NB! Ingen kurs 02.10. (uke 40 – høstferie)

SAL 1:
​17:00 – 17:55 Dominikansk bachata nivå 1 – EWA / GEORGE / JULIA
​18:00 – 18:55 Dominikansk bachata nivå 2 –  EWA / GEORGE / JULIA
​19:00 – 19:55 Dominikansk bachata nivå 3 – EWA / GEORGE / JULIA
20:00 – 20:55

SAL 2:
17:00 – 17:55 Brasiliansk zouk nivå 1 – KRISTIN / JOSUE 
18:00 – 18:55 Brasiliansk zouk åpent nivå – KRISTIN / JOSUE 
19:00 – 19:55 
​20:00 – 20:55 

Torsdager (29.08 – 24.10)

!NB! Ingen kurs 03.10. (uke 40 – høstferie)

SAL 1:
​17:00 – 17:55 Swing nivå 1 – SANTINO
18:00 – 18:55 Swing nivå 2 – SANTINO
​19:00 – 19:55 Swing nivå 3 – SANTINO
​20:00 – 20:55 Latin commercial (solo) åpent nivå – SANTINO

SAL 2:
17:00 – 17:55 Reggaeton (solo) åpent nivå – YORDANO
18:00 – 18:55 Salsa footwork (solo) åpent nivå –  YORDANO
19:00 – 19:55 Kubansk salsa nivå 4 – YORDANO
​20:00 – 20:55 Rueda de Casino åpent nivå – YORDANO

SAL 3:
 
18:00 – 18:55 Kizomba nivå 1 – GEORGE / ANNA
19:00 – 19:55 Kizomba åpent nivå – GEORGE / ANNA